NAMIOTY, SCHRONISKA CZY HOTELE czyli GDZIE MIESZKAMY?

Jest rzeczą oczywistą, że trekking uprawiany w różnych zakątkach Alp, Dolomitów, Karpat Rumuńskich, Gór Dynarskich czy Korsyki różni się zasadniczo od tzw. turystyki namiotowej uprawianej na długich trasach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Nowej Zelandii, Południowej Afryce, Skandynawii czy Pirenejach.

W tym drugim przypadku turysta jest zmuszony na własnych plecach dźwigać wszystko co jest niezbędne do życia przez tydzień a nawet dłużej!!!

Aby górskie szlaki udostępnić osobom wykonującym na  co dzień różnorodną pracę, o różnej kondycji fizycznej, formuła trekkingów organizowanych przez nasze biuro opiera się na noclegach w atrakcyjnie położonych hotelach lub Pensjonatach 1*, 2**, 3*** i pokojach 2,3-os. z łazienkami, które przydzielane są Państwu zgodnie z dokonaną rezerwacją (każdorazowo określone w ofercie).

Dzięki temu, podczas trekkingu nie musimy nosić ciężkiego plecaka! Wystarczy mały plecak, do którego zabieramy to wszystko co potrzebne będzie na jeden dzień trekkingu tj. prowiant, aparat fotograficzny, odzież przeciwdeszczową, krem z filtrem UV, itp.

Dla osób pojedynczych istnieje możliwość dokwaterowania do pokoju 2 lub 3-os. W przypadku gdy na danej imprezie nie ma osób wyrażających chęć dokwaterowania, za dodatkową opłatą otrzymają Państwo pokój 1-os.

Na prośbę Klienta istnieje także możliwość gwarantowanego zakwaterowania w pokoju 1-os. W takim przypadku pobierana jest jednorazowa opłata, której wysokość podajemy w cennikach do każdej oferty. 

Do zobaczenia na wakacyjnym szlaku.