O firmie

Sport Events Agencja Górska

Jako Sport Events jesteśmy z Wami już ponad dekadę (oznacza to, że jesteśmy jednymi z „trekkingowych dinozaurów” na polskim rynku), chociaż swoją piękną przygodę z aktywną popularyzacją alternatywnych form turystyki rozpoczęliśmy już dużo, dużo wcześniej. Kiedy dokładnie? Hmm... tego nie pamiętają nawet najstarsi górale:)

Są wśród Nas doświadczeni himalaiści, zdobywcy najtrudniejszych szczytów pod każdą szerokością geograficzną, przewodnicy alpejscy, tatrzańscy, beskidzcy, instruktorzy narciarstwa, nordic-walkingu, ratownicy GOPR i TOPR, miłośnicy aktywnego i zdrowego stylu życia odmienianego przez wszystkie przypadki, świetni gawędziarze, ludzie szczerze kochający swoją pracę i jednocześnie pasję.

   Jesteśmy różni...,lecz tym co nas jednoczy jest: 

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE

Przez te wszystkie lata zorganizowaliśmy setki trekkingów w najcudowniejszych, europejskich, górskich zakątkach. Poznaliśmy tysiące wspaniałych osób, z którymi wspólnie pokonaliśmy dziesiątki kilometrów rozmawiając i przeżywając niejedną przygodę:) Ludzie do Nas wracają, wielu Naszych klientów to Nasi prawdziwi przyjaciele, wyjeżdżający z nami regularnie.

MIŁOŚĆ DO GÓR

Nawet jeżeli nie pracujemy, to i tak myślimy o pracy. Pracoholizm? Nie, to miłość. Kochamy góry, możemy z nich nie schodzić i opowiadać o nich godzinami. Czujemy się w nich jak w domu, znamy je doskonale, dlatego też wiemy, jak ważna jest:

WYOBRAŹNIA

Przestrzeganie zasad, przewidywanie, bezpieczeństwo. Miłość do gór oznacza ogromny szacunek do ich potęgi. Organizując trekkingi dla każdego, bezpieczeństwo stawiamy zawsze na pierwszym miejscu! 

Figurujemy w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki pod numerem 733.
Bezpieczeństwo naszym Klientom zapewnia Gwarancja Ubezpieczeniowa TU SIGNAL IDUNA S.A.

Jesteśmy także członkiem Polskiej Izby Turystyki.